Hakkimizda
Kaliteli isçilik, hizli ve güvenilir teslimat temel ilkelerimizdir.
Hakkimizda

Atmaca KabzeAtmaca Kabze 28 yillik tecrübenin verdigi deneyim ve özgüvenle hizmetinizdedir. Baba meslegini devam ettirmenin verdigi sorumluluk hissi en büyük güç kaynagimizdir. Geleneksel el sanati ve göznurunun birlesmesiyle ortaya çikan ürünlerimizi, silah dünyasina merakli ve gönül vermis siz degerli müsterilerimize sunmaktan onur duyariz.

Misyonumuz

  • Kaliteli hizmet
  • Hizli servis
  • Uzun süreli hizmet anlayisi
  • Ekonomik fiyatlar

Vizyonumuz

Kaliteli isçilik ve hizli servis ile ülkemize ve yurtdisina tabanca kabzesi sektöründe uzun yillar lider olarak hizmet etmek. Geleneksel el sanatindan ödün vermeden ayni kaliteyi tüm asamalarda en üst seviyede tutmak. Otomasyon ve seri üretim makinalari kullanmadan ihtiyaçlara cevap vermek.

TABANCA MODELLERI

Hangi Modellere Uygun?
Colt Kabzesi, Smith&Wesson Kabzesi, Browning Kabzesi, Glock Kabzesi, Heckler&Koch Kabzesi, Mauser Kabzesi, Beretta Kabzesi, Sig Sauer Kabzesi ve yerli üretim tüm tabancalara kabza imalat ve satisi. Tüm tabanca markalarinin ithal ve yerli sarjörleri mevcuttur. Yüksek kapasiteli sarjör temin edilir.

KABZE FIYATLARI

Fiyatlar seçeceginiz modele göre degisir. Her bütçeye uygun modellerimiz mevcuttur ve fiyatlarimiz oldukça makuldur. Fiyatlar isçilik ve kullanilan metallere göre degisir. Fiyatlarimizi ögrenmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Ayrica telefon ederek özel taleplerinizi iletebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

KALITEMIZ

Kaliteden ödün vermeden, en kisa sürede gerekli kontrolleri yaparak ürünü size ulastiriyoruz. Uzman ekibimiz tarafindan yapilan çesitli modellerimiz bir çok siyasetçi, isadami, asker ve polis tarafindan kullanilmaktadir. Siz de silah tutkunuzu çok özel kabzelerle taçlandirin.

ILETISIM

Kabze siparisi vermek ya da genis bilgi almak için mutlaka bizi arayin. Tel: 0532.156.1745
Email: atmacakabze45@hotmail.com

 Atmaca