Imalathanemiz
Ürünlerimizi uzman kadromuz en kaliteli isçiligi kullanarak sifir hata ile gerçeklestirmektedir.
IMALATHANEMIZ & ÜRETIM ASAMALARI

En kaliteli ceviz agaçlari uzman ekibimiz tarafindan özenle seçilir. El isçiligi ve göznuruyla ayrilmaz bir parçaniz olan silahlariniz için en estetik ve orjinal kabze tam istediginiz gibi mükemmel bir sekilde imal edilir.


silah kabzesi yapimi
BIRINCI KALITE DAMARLI CEVIZ AGACININ ISLENMESI.
KALIP ÇIZIMI
YAPILAN TÜM KABZELER SILAH ÜZERINDE DENENIR.
LAZER ISLEME TEZGAHI.
HER MARKA SILAH KABZE KALIPLARI.
TABANCA MODELLERİ

Hangi Modellere Uygun?
Colt Kabzesi, Smith&Wesson Kabzesi, Browning Kabzesi, Glock Kabzesi, Heckler&Koch Kabzesi, Mauser Kabzesi, Beretta Kabzesi, Sig Sauer Kabzesi ve yerli üretim tüm tabancalara kabza imalat ve satışı. Tüm tabanca markalarının ithal ve yerli şarjörleri mevcuttur. Yüksek kapasiteli şarjör temin edilir.

KABZE FİYATLARI

Fiyatlar seçeceğiniz modele göre değişir. Her bütçeye uygun modellerimiz mevcuttur ve fiyatlarımız oldukça makuldur. Fiyatlar işçilik ve kullanılan metallere göre değişir. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Ayrıca telefon ederek özel taleplerinizi iletebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

KALİTEMİZ

Kaliteden ödün vermeden, en kısa sürede gerekli kontrolleri yaparak ürünü size ulaştırıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çeşitli modellerimiz bir çok siyasetçi, işadamı, asker ve polis tarafından kullanılmaktadır. Siz de silah tutkunuzu çok özel kabzelerle taçlandırın.

İLETİŞİM

Kabze siparişi vermek ya da geniş bilgi almak için mutlaka bizi arayın. Tel: 0532.156.1745
Email: atmacakabze45@hotmail.com

 Atmaca